Wilrijkse pleinen zijn rookvrij

Vanaf nu maakt onze club deel uit van Generatie Rookvrij. Generatie Rookvrij wil een brede beweging op gang trekken die ijvert voor meer rookvrije omgevingen, daar waar veel kinderen en jongeren komen.

Rookvrij sporten in sportcentrum Wilrijkse Plein Roken en sporten passen niet bij elkaar. Samen met Sporting A wil onze club voluit gaan voor een rookvrije generatie. Daarom wordt sportcentrum Wilrijkse Plein rookvrij. Enkel in de voorziene rookzones op de parking en aan de kantines zal je nog kunnen roken, zoveel mogelijk uit het zicht van kinderen en jongeren.

Jouw bijdrage? Enkel roken in de voorziene zones en niet roken in de buurt van kinderen en jongeren. Haalbaar, toch? Wil je je hiervoor extra inzetten? Bijvoorbeeld door rokers positief aan te spreken? Hiervoor bestaat een opleiding. Interesse? Laat het weten aan iemand van het bestuur of schrijf je meteen in voor de gratis opleiding op maandag 5 oktober.

Meer weten over Generatie Rookvrij? Surf naar www.generatierookvrij.be.