Succesvol Pro League avontuur op Wilrijkse pleinen

Dank aan de leden en vrijwilligers die meehielpen tijdens de Pro League!

Het stadion omheen het eerste hockeyveld zal je ongetwijfeld zijn opgevallen. In juni waren de Wilrijkse pleinen de gastheer voor de thuiswedstrijden van de Red Lions en de Red Panthers in de Hockey Pro League. De nummer een van de Pro League plaatst zich echter rechtstreeks voor het WK en de Olympische Spelen. Onze Red Lions raakten in de finale maar helaas was Australië te sterk voor de Red Lions om zich tot winnaar van de eerste Pro League te kronen. Met 57 goals en 411 circle entries waren de Red Lions respectievelijk de meest scorende ploeg en de meest aanvallende ploeg! Cijfers om trots over te zijn. Ook de Red Panthers lieten zich niet onbetuigd en sloten hun prachtige parcour in de Pro League af met een verdienstelijke 5e plaats waardoor ze klimmen naar de 9e plaats (komende van de 13e plek) op de FIH ranking.

Ook onze eigen vrijwilligers en leden droegen hun steentje bij aan de organisatie van de FIH Pro League. Vanuit onze club hebben een aantal leden als ballenmeisjes en jongens deelgenomen aan de Pro League wedstrijden. Tevens zorgden een aantal van onze jeugdleden tijdens de thuiswedstrijden van de nationale teams voor het dragen van de Pro League en de nationale vlag. Mooi was dat onze leden ook naar de wedstrijden mochten kijken en ook de kans kregen om handtekeningen te verzamelen van de spelers en speelsters. Een kans welke ze dan ook ten volle hebben benut. Dankjewel aan de leden en vrijwilligers die meehielpen tijdens de Pro League.