Meet & greet met Thomas Briels

Verslag van een zeer geslaagd bezoek!

Allemaal blije gezichtjes op Olympia, afgelopen woensdag. Thomas Briels, aanvoerder van de Red Lions én Peter van onze club, kwam kennis maken met onze jeugdleden. Allerlei vragen passeerden de revue, van informatief (moet je een speciaal dieet volgen?) tot redelijk persoonlijk (welke kleur onderbroek draag je tijdens een wedstrijd?). We leerden dat Thomas vroeger graag Fifa speelde op de Playstation, dat hij af en toe wel eens een frietje mag eten en dat hij al op zijn vijfde voor het eerst op een hockeyveld stond!

 

 

Na het vragenuurtje mocht iedereen nog mee op de foto en wie dat wou kreeg een handtekening. En de gekste plaatsen werden bedacht voor die handtekening: hockeysticks, trainings-shirts, een ballet-tas van een jongere zus, … Zelfs enkele gezichten werden gesigneerd! We hoorden hier en daar een fiere Olympiaan met stelligheid verkondigen “dat hij nu echt wel nooit meer in bad kan”. Ai ai…

 

Voor wie er niet bij kon zijn maakten we dit leuke filmpje. Of gewoon voor wie nog even wil nagenieten natuurlijk! 

 

Een dikke dankjewel, Thomas! En succes binnenkort! 

Let’s be red together!