Digitale ideeënbus – alle ideeën om onze club te verbeteren welkom!

Samen maken we de club

Zoals je weet is het bestuur hard aan het werk om de werking van HC Olympia te optimaliseren. We krijgen hiervoor de hulp van heel wat vrijwilligers die al eens de handen uit de mouwen steken, de bar bemannen, een wedstrijd fluiten of onze communicatie verzorgen. Maar misschien heb jij nog wel een idee, of zie je dingen die nog verbeterd kunnen worden? Of misschien denk je aan een taakje dat moet uitgevoerd worden? Laat het ons gewoon weten. Wij kunnen dan onze vrijwilligers aanspreken om hier werk van te maken. 

 

Vanaf nu kan je gebruik maken van onze digitale ideeënbus. Dit kan volledig anoniem, maar je kan ook jouw gegevens invullen, zodat we je kunnen contacteren als we nog vragen hebben.

Grijp deze kans en help ons onze club verder te verbeteren!