EK Hockey naar de Wilrijkse pleinen in 2019!

Gebruik de clubcode 720 bij bestelling van tickets - 16 tot 25 Augustus 2019

Het EK hockey 2019 wordt op vrijdag 16 augustus geopend met een wedstrijd van de Belgian Red Lions tegen Spanje. Het toernooi eindigt het weekend later met de mannenfinale op zaterdag 24 augustus en de vrouwenfinale op zondag 25 augustus. Elke avond staat er een match van de Red Lions en de Red Panthers op het programma. Dit is een mooie kans om de ploegen aan te moedigen op ons eigen terrein. De voorverkoop van de tickets voor leden van Belgische hockeyclubs is gestart op dinsdag 28 augustus (en loopt tot 1 oktober). Met Olympia-clubcode 720 kun je tickets in voorverkoop kopen. Voor onze club zijn daar bovendien enkele voordelen aan verbonden: vanaf een aantal aangekochte tickets kan onze club een leuk extraatje verdienen! Tickets bestel je via deze website.