HC Olympia needs you!

Wij zijn op zoek naar helpende handjes voor 2018/2019

Onze club is groeiende in het aantal leden, het gloednieuwe clubhuis is klaar voor intensief gebruik en de competitie zal van start gaan komend seizoen. Ontzettend fijn nieuws uiteraard, maar we zoeken hiervoor nog wel extra helpende handjes!

Om onze clubwerking vlotjes te laten verlopen, zoeken wij nog vrijwilligers die zich willen en kunnen inzetten als:

• IT’er / Twizzit medewerker
• Coördinator Vrijwilligers
• Klusjesman / loodgieter
• Horeca coördinator / barmedewerkers
• Freelance vormgever

Zou je graag willen meebouwen aan de eerste hockeyclub van ’t Stad? Als vrijwilliger, stagiair of zoek je een uitdagende invulling naast je job of pensioen? Wellicht ben je zelf geïnteresseerd, of zijn er of opa’s en oma’s, kennissen of buren waarvan je weet dat ze zich zouden willen inzetten? Meld je dan nu aan of informeer naar de mogelijkheden bij Camille Van Herck via vrijwilligers@hcolympia.be.

Bij Hockeyclub Olympia draait alles om vrijwilligerswerking. Zonder vrijwilligers is er immers geen club. De invulling die je geeft aan een vrijwilligersfunctie of taak kun je zelf bepalen. Ook al kun je je maar enkele uurtjes per week inzetten, daar hebben wij als club al baat bij. Dus twijfel niet, maar help ons!