Zaterdag 21 april 2018: Ledendag

Alle info rond training, competitie en inschrijving seizoen 2018/2019

Op zaterdag 21 april van 10u tot 13u30 organiseert het bestuur van Hockeyclub Olympia een ledendag waarop wij alle informatie verstrekken rond seizoen 2018/2019. Je kunt die middag tijdens en na de jeugdtrainingen bij ons terecht voor vragen en informatie rond trainingsdagen en -uren, competitie en ledenbijdrage. Ook onze nieuwe Cel Vrijwilligers zal aanwezig zijn om te zien of er nog mensen zijn die zich volgend jaar willen gaan inzetten voor de club.

Op deze zaterdag bieden wij onze leden de kans om hun kids direct (en als eerste) in te schrijven! Kun je zelf niet aanwezig zijn die dag? Wees gerust, onze leden krijgen ‘voorrang’ om zich in te schrijven voor volgend seizoen, nog voordat wij de inschrijvingsperiode gaan openen voor nieuwe leden.

Kom langs, neem een kijkje in het nieuwe clubhuis, geniet van een koffie, een babbel en schrijf je kids direct in!