Joepie, de paashaas kwam langs!

Smullen van chocolade na de sportieve inzet.

Dankzij de aankopen van onze leden bij de Delhaize supermarkten tijdens de Delhaize Hockeyweeks, hebben wij als club een aardig bedrag ontvangen. Een deel hiervan hebben wij besteed aan een kleine Paastraktatie voor onze jeugdleden. Afgelopen weekend werden ze uitgedeeld door onze Paashaas An van Cel Communicatie & Marketing, die de traktaties had voorbereid. Wat zagen we nadien een hoop blije gezichtjes rondlopen op de club, veel kindjes waren al aan het smullen van hun chocolade. Maar dat mag ook wel, na hun sportieve inzet tijdens de trainingen en matchkes!

Dank aan onze leden voor de steun tijdens de Delhaize Hockeyweeks, en aan Paashaas An voor haar inzet!

ps: Heb je je traktatie nog niet ontvangen? Kom ze dan afhalen op de club!